piątek, 7 czerwca 2013

Gruziński arcymistrz Levan Pantsulaia wygrał VI Mayor's Cup 29.05-6.06.2013, Mumbai, Indie


Wyniki końcowe (11 Rund)

RkNameTypsexFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
1
GMPantsulaia LevanGEO25638.576.070.067.5
2
GMMchedlishvili MikheilGEO26458.575.068.566.5
3
GMAmonatov FarrukhTJK26168.571.566.563.0
4
GMAndriasian ZavenARM26088.074.568.066.0
5
GMBabujian LevonARM24888.071.566.063.0
6
GMPapin VasilyRUS25528.070.065.061.5
7
GMZubarev AlexanderUKR25598.068.062.559.5
8
IMSwayams MishraIND24068.064.559.556.0
9
GMAkshayraj KoreIND25088.064.059.056.0
10
IMRathnakaran K.IND24177.563.558.555.0
11
GMLaxman R.R.IND24297.561.556.054.5
12
GMHoang Thanh TrangwHUN24767.561.056.054.0
13
IMSangma RahulIND23827.068.563.060.0
14
IMUdeshi AdityaIND24167.066.561.558.5
Sunilduth Lyna NarayananIND23967.066.561.558.5
16
Kathmale SameerIND23257.066.061.058.0
17
GMTimoshenko GeorgyUKR25227.065.560.557.5
18
IMRajesh V A VIND23437.063.559.055.5
19
IMKarthikeyan P.IND24157.063.558.055.5
20
IMRavichandran SiddharthIND23617.063.058.554.5
21
IMShyam Nikil P.IND24087.063.058.055.0
22
GMHarutjunyan GevorgARM24557.060.556.052.5
23
GMNeelotpal DasIND24617.060.055.053.0
24
GMZiatdinov RasetUSA23487.057.052.548.5
25
Vignesh NrIND22297.056.552.048.5
26
Kulkarni ChinmayIND22687.056.051.549.0
27
GMMalakhatko VadimBEL25526.567.562.059.5
28
IMKarthikeyan MuraliIND24356.566.060.057.5
29
GMVaibhav SuriIND25356.565.060.057.0
30
GMGagunashvili MerabGEO25926.564.059.055.5
31
IMBaghdasaryan VaheARM23876.561.056.053.0
32
GMKunte AbhijitIND25076.560.555.553.5
33
Gusain HimalIND23056.560.555.552.5
34
IMMurali Krishnan B.T.IND23016.560.055.551.5
35
IMHimanshu SharmaIND24016.560.055.052.5
36
Visakh NrIND22436.557.553.050.0
37
Banerjee SushantIND21986.554.550.546.5
38
GMPetrosian Davit G.ARM24366.072.566.564.0
39
GMFodor Tamas Jr.HUN24756.066.060.558.0
40
IMRamnath Bhuvanesh.RIND23526.065.561.057.5
41
GMHossain EnamulBAN24876.065.560.557.5
42
IMThejkumar M. S.IND24066.064.559.556.5
43
IMAnkit R. RajparaIND24286.064.059.056.0
44
GMRahman ZiaurBAN24986.063.558.055.5
45
Raghunandan K SIND20596.063.058.056.0
46
IMKulkarni VikramadityaIND23506.063.058.055.5
47
CMPuranik AbhimanyuIND21856.061.056.054.0
48
CMPrince BajajIND22586.060.556.053.0
49
IMKonguvel PonnuswamyIND23576.058.554.551.0
50
WGMKiran Manisha MohantywIND21956.058.554.051.5
51
Deshpande AniruddhaIND22366.058.054.049.5
52
FMAravindh Chithambaram Vr.IND23286.057.052.049.0
53
Gajwa AnkitIND21226.056.053.049.0
54
Kulkarni RakeshIND22776.055.551.548.5
55
Pradeep Kumar R.A.IND22526.055.551.548.0
56
IMGokhale ChandrashekharIND22846.055.551.047.5
57
IMAkshat KhampariaIND23826.055.051.047.0
58
Abhilash Reddy M.L.IND22536.054.550.048.0
59
Navalgund NiranjanIND22176.054.050.045.5
60
Prasannaa.SIND21526.052.548.546.0
61
Akash Pc IyerIND21555.564.559.556.5
62
Pranav VijayIND21975.561.557.054.0
63
IMPrasanna Raghuram RaoIND24195.561.556.554.5
64
FMHasan MehdiBAN22745.559.054.051.0
65
Yohan J.IND21205.557.053.550.0
66
IMBabu N SudhakarIND22575.557.052.549.0
67
Mithil AjgaonkarIND22075.557.052.050.5
68
Thakurta SoumyaIND22155.556.552.049.5
69
Mari Arul S.IND21675.556.551.550.0
70
FMSauravh KhherdekarIND22065.556.051.549.0
71
FMChatterjee DebarajBAN22815.554.550.047.5
72
FMJoshi PankajIND22985.553.549.547.0
73
Kumaran BIND22225.553.549.545.5
74
Bartakke Amardeep S.IND22005.551.046.544.0
75
Wettasinha VasantaSRI18475.544.541.539.0
76
GMYagupov IgorRUS24285.063.058.555.0
77
Karthik V. ApIND21305.061.057.553.5
78
Patil PratikIND22025.061.056.553.0
79
Mohammad Nubairshah ShaikhIND21985.061.055.554.0
80
IMShivananda B.S.IND23825.060.055.552.0
81
Madjidov JasurUZB21935.059.055.051.5
82
FMRamakrishna J.IND22535.058.554.551.0
83
FMThakur AkashIND22155.055.551.547.5
84
Nandhidhaa PvwIND21375.055.051.048.0
85
Ritviz ParabIND21015.054.550.548.0
86
Phadke SohanIND22015.054.550.547.0
87
WFMGevorgyan MariawARM21355.053.549.546.5
88
Aradhya GargIND19665.052.549.046.5
89
Rishi SardanaIND22685.052.549.045.0
90
Dodeja PawanIND21355.052.048.046.0
91
Chaithanyaa K.G.IND20855.051.047.544.0
92
Shashikant KutwalIND22645.051.047.044.5
93
WGMSwathi GhatewIND22605.050.047.043.0
94
Audi AmeyaIND18815.049.546.542.5
95
IMShetty RahulIND22434.564.559.556.5
96
Dahale AtulIND21164.563.058.055.0
97
Niraj SaripalliIND20434.557.053.050.0
98
Babayan ArminewARM20834.556.051.549.0
99
Siva MahadevanIND19224.555.551.048.5
100
Chakravarthi Reddy MIND21134.551.047.545.0
101
WCMSavant RiyawIND19664.551.047.544.0
102
WIMThipsay Bagyashree SathewIND20744.549.547.542.5
103
FMVinoth Kumar M.IND21584.549.046.041.5
104
Zoar Haque ProdhanBAN19584.548.046.041.0
105
Shetye SiddhaliwIND19534.548.045.042.0
106
Iniyan PIND19114.548.045.041.0
107
WIMIvana Maria FurtadowIND21174.547.545.540.5
108
Islam Kazi TaherulBAN20844.547.544.540.5
109
WCMGjergji RozanawALB19384.544.541.538.0
110
Natarajan C.IND22144.065.060.557.0
111
Rohan AhujaIND20704.058.553.052.0
112
FMHarshal ShahiIND19984.056.051.549.0
113
Kothari SwapnilIND20454.051.548.045.5
114
Neelakantan NarayananIND20124.050.046.544.0
115
Raghav BagriIND17254.047.544.041.5
116
Saravana Krishnan P.IND23233.554.550.046.5
117
Shweta GolewIND19343.549.546.042.5
118
Visveshwar AIND18333.547.544.040.5
119
Dave Shiv ShankarIND17123.546.543.040.5
120
Ponkshe SarangIND19363.543.040.036.5
121
Savarkar NarendraIND12433.541.539.535.5
122
Abul KashemBAN18573.540.538.534.5
123
Aman Swapan ShahIND15053.538.036.033.0
124
Afzal Kazi Md. MahbubBAN18343.044.541.538.5
125
Madjidov IrgashUZB03.039.036.534.0
126
Joglekar AbhijitIND17402.044.041.038.0
127
Purushothaman TIND22932.042.038.537.5
128
Modi DivyamIND02.038.536.532.5
129
Shah JahnviwIND01.546.043.040.0
130
GMToufighi HomayoonIRI24480.037.536.031.5
IMPriyadharshan K.IND24220.037.536.031.5
IMSingh D.P.IND22720.037.536.031.5
Momeni E.IRI22320.037.536.031.5
Joshi Govind BallabhIND21660.037.536.031.5
Kartik AroraIND00.037.536.031.5
Mangesh C ParabIND00.037.536.031.5
137
Maker ArhanIND00.036.535.030.5
138
Param ShethIND00.036.034.529.5
Anno

2 komentarze:

  1. a gdzie sa wyniki parti PGN? do pobrania

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety, partie nie zawsze są dostępne

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal