niedziela, 25 sierpnia 2013

Chess Wizard - program do treningu szachowego. Nowa wersja 1.6Chess Wizards to całkiem nowy program służący do gry w szachy, treningu i nauki końcówek, edycji i publikowania partii.

Program zapowiada się bardzo dobrze. Autor prowadzi wśród użytkowników szeroką akcję testową obiecując reagować na uwagi dotyczące działania programu, propozycje nowych funkcji itd.

W tej chwili program obsługuje silniki UCI (jest już wbudowany Stockfish 2.1.1), które mogą być używane do grania i analizy.

W swojej bazie ma setki zadań szachowych, dostęp do ogromnych baz danych online czy końcówek. Oczywiście program obsługuje PGN i FEN. Ponadto możliwe jest granie w tzw. "Szachy Fischera".

Dodatkowo jest opcja umożliwiająca publikowanie pozycji, partii czy zadań szachowych na serwerze lub na blogu.

Chess Wizards 1.06 do pobrania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal