poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Vitali Kunin wygrywa w Austrii Schwarzacher Open. 17-24.08.2013 Schwarzach im Pongau, Austria

Games download
MTytNazwisko i imięFEDELOPkt TB1  TB2  TB3 
1GMKunin VitalyGER25147.048.039.502407
2GMPalac MladenCRO25616.547.537.002391
3IMSmirnov ArtemRUS24396.545.034.002384
4GMZelcic RobertCRO25286.048.534.002431
5IMKovacevic BlazimirCRO24296.044.031.002337
6GMFodor TamasHUN24516.043.525.502339
7IMLund SilasDEN24216.043.029.502360
8
Van Foreest JordenNED22846.039.525.502214
9IMBerchtenbreiter MaximilianGER24055.543.522.502317
10IMKonguvel PonnuswamyIND23285.543.026.002358
11GMEpishin VladimirRUS25985.542.526.752298
12IMGrimberg BorisGER23695.541.024.502271
13WIMDudas EszterHUN22425.541.023.252321
14IMBorsos BogdanUKR22795.537.021.502248
15IMFedorovsky MichaelGER23925.536.524.002232
16IMKernazhitsky LeonidUKR22825.530.018.752059
17IMLizak PeterHUN24155.040.520.252308
18IMBiti OzrenCRO23875.040.022.252303
19
Hoffmeister FrankGER22225.039.521.502240
20
Ljubic JuroAUT22075.039.521.252286
21
Van Foreest LucasNED20855.038.522.252256
22
Melzner LukasGER21955.037.521.752236
23IMDanner GeorgAUT23205.037.520.002160
24
Egle StefanGER21955.035.517.502202
25IMKrstic UrosCRO24784.541.020.502272
26
Zikeli SaskiaGER21244.539.519.252280
27FMRolletschek HeinrichAUT22574.539.519.002224
28
Niedermeier ThomasGER21364.533.512.752207
29
Hofmann ThomasAUT21474.533.016.752180
30
Stone AndrewENG21844.038.017.002186
31
Egle MartinGER21164.037.515.752217
32
Röttinger EugenGER21174.037.513.752250
33
Wieser RupertAUT20334.037.012.502184
34
Roeberg FrankGER22494.035.516.502151
35
Sandner MichaelGER20904.035.516.502142
36
Hagemann SvenGER19934.033.510.502166
37
Seisenberger GeorgGER20504.028.013.252149
38
Panteleev PetarBUL23353.539.015.502231
39
Binder MorizAUT20043.538.015.752273
40WIMMira HeleneAUT20743.536.510.252197
41
Muehlbach PeterGER20733.535.59.502142
42
Erlach OlafGER21713.534.012.502149
43
Holzer ManuelAUT18323.533.56.752134
44
Carrasco PaulUSA20343.531.511.002102
45
Toth GergelyHUN22413.036.013.002162
46
Wegerer JosefAUT20063.031.59.752119
47WCMSchnegg Anna-LenaAUT20843.031.08.502133
48
Donegani PeterGER20552.534.510.002198
49
Kneutgen AlexanderGER20992.533.55.752139
50
Kapfer UlrichGER19372.032.52.752096
51FMHager FranzAUT22241.021.03.502159

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal