poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Open w Wiedniu wygrywa Stanislav Novikov. Dobrze spisał się Kacper Drozdowski!


Strona turnieju   Games download
PTitNameFEDELOPts. TB1  TB2  TB3 Rp
1GMNovikov StanislavRUS25457.557.045.545.752636
2IMDastan M.BatuhanTUR24177.557.044.545.752639
3IMPoetsch HagenGER24467.554.042.043.252607
4GMKim AlexeyKOR24777.552.040.541.752580
5GMAkesson RalfSWE24677.550.539.542.002548
6IMHawkins JonathanENG25217.550.038.540.502585
7IMDrozdowski KacperPOL24377.549.038.039.752550
8GMBuhmann RainerGER25837.050.540.538.002529
9FMDeglmann LudwigGER23327.049.037.535.752497
10GMStanec NikolausAUT25167.047.537.037.002507
11GMFier AlexandrBRA25957.047.537.035.252542
12GMArkell KeithENG24447.047.036.036.502447
13GMChatalbashev BorisBUL25237.046.535.035.002469
14GMCherniaev AlexanderRUS24517.046.535.034.502430
15GMGuliyev NamigAZE25627.045.036.034.002597
16GMKrivoborodov EgorRUS25026.553.042.035.752473
17IMPirrot DieterGER23776.553.041.535.752524
18
Vavulin MaximRUS23606.552.041.035.252487
19GMSokolov IvanNED26566.551.539.534.252450
20FMMinko VladimirRUS22876.550.538.532.752459
21FMLugovskoy MaximRUS23726.550.039.036.002463
22GMShengelia DavidAUT25656.550.039.035.252441
23IMManea AlexandruROU23906.549.037.531.502465
24GMShchekachev AndreiFRA25276.548.538.035.252391
25IMMahdy KhaledAUT23976.547.537.534.002352
26GMHertneck GeraldGER24996.546.536.032.752410
27IMSipilä VilkaFIN24746.545.035.531.252399
28GMBeshukov SergeiRUS24416.544.534.530.752370
29IMGuido FlavioITA24186.543.534.031.002355
30IMAli Marandi Cemil CanTUR24076.543.533.032.002350
31FMHandler LukasAUT23936.054.042.033.752425
32IMMoser EvaAUT24336.053.542.034.252442
33CMLewicki MiroslawPOL22206.052.541.532.752485
34
Swicarz MaciejPOL22386.052.040.531.002422
35WGMSergeyeva MariyaKAZ23206.051.540.031.252383
36FMVan Kerkhof DavidNED22916.050.539.531.002406
37IMRombaldoni DenisITA24986.049.538.533.002322
38
Visser Henk-JanNED22626.049.538.531.002420
39IMHendriks WillyNED24176.049.037.530.752359
40WGMSemenova IrinaRUS22406.048.538.531.252313
41IMFröwis GeorgAUT24326.048.537.530.252386
42IMFauland AlexanderAUT24476.048.537.030.502360
43FMMenezes ChristophAUT22516.048.037.529.502356
44IMAlvir AcoAUT23836.047.537.031.502292
45FMTjomsland StigNOR23376.047.036.527.502410
46IMZeller FrankGER24196.047.036.030.002367
47
Gruber MichaelAUT21636.045.536.029.752330
48IMBarle Janez Ph.DSLO24016.045.035.029.502298
49
Persson MatsSWE22186.045.035.027.252334
50IMSanal VahapTUR24216.044.533.528.002383
51FMHaag MartinGER23056.044.034.528.252256
52
Ott FlorianGER21036.044.034.526.002383
53FMSbarra MarcoITA22606.044.034.028.752264
54CMSadilek PeterAUT22616.043.533.528.502266
55FMDe Marchi OlivierFRA22876.043.533.527.002349
56
Zubkov VsevolodRUS20466.043.034.026.502263
57MKLoidl Florian -AUT21786.043.033.525.502328
58IMMilenkovic MladenSRB23906.043.033.027.752308
59FMRosner JonasGER23656.042.533.027.002289
60NMTrkulja ZoranAUT21816.041.032.026.502341
61IMVyskocil NeklanCZE23986.040.031.526.002184
62
Raber Florian Mag.AUT21476.037.529.524.002267
63FMBrühl AndreasGER23435.555.544.030.502466
64FMRamondino RenzoITA22055.551.541.029.002415
65FMKaufeld JuergenGER23485.550.039.025.752373
66IMWeinzettl ErnstAUT23045.549.538.027.752319
67FMKuznecov MikhailRUS23645.548.537.525.752375
68FMKirschner Alexander Dr.Mag.AUT22765.548.537.027.002331
69IMGrötz Harald Mag.AUT23165.548.038.028.002306
70GMPetrov MarijanBUL24935.547.537.527.252314
71FMMork Kjell ArneNOR22895.547.536.524.502313
72CMAlbadri Abd AlsattarAUT22335.547.037.526.002252
73
Szadkowski KamilPOL22005.546.535.524.502265
74
Van Overdam JulianNED23265.546.036.525.502300

NMSpornberger MaximilianITA22505.546.036.525.502327
76IMMazja AleksandrRUS22955.546.034.525.752221
77
Linster PhilippeLUX22445.545.035.524.752293
78IMBlechzin Igor Dr.RUS24455.545.035.027.252255
79
Kravanja GeorgAUT21505.544.535.523.502257
80
Villwock MartinGER21625.544.535.026.002259
81
Schwabeneder FlorianAUT23465.544.534.526.002225
82FMNeuschmied SiegfriedAUT22275.544.533.525.252239
83
Tselkovskiy KirillRUS20175.543.535.023.502268
84
Prill DanielGER21535.543.534.522.752302
85
Pfadenhauer JohannesGER20945.543.534.024.502276
86MKWolfram Bernd MscAUT22635.543.534.023.502240
87WFMNewrkla KatharinaAUT21525.543.034.025.252268
88
Swijsen LarsBEL21945.543.033.523.752207
89
Klyuev AlexanderRUS22685.542.532.022.752241
90FMVitouch AnatolAUT22825.542.032.023.752244
91
Knitl AntonGER21845.541.533.021.752253
92
Ludwig PeterGER22655.541.031.023.502211
93
Van Overdam JanNED22025.540.529.522.002163
94FMSchwarhofer ChristopherAUT23035.540.031.524.002201
95
Kuhn ThomasSUI21725.540.030.520.502246
96MKSteinert MartinAUT21465.539.531.021.752176
97
Gschwendtner KlausGER21375.539.530.522.502096
98
Bird AndrewAUS22625.539.529.522.752155
99
Cristofari AntoineFRA21455.538.530.521.752152
100
Termeulen AlbertNED22045.538.030.020.752128
101FMSrienz Christian Mag.AUT23125.050.039.024.752301
102
Chernukhin AlexanderRUS21035.050.038.527.252369
103IMGanaus HannesAUT22695.050.038.524.752284
104
Arnold MaxGER21515.049.539.525.252308
105GMManik MikulasSVK24135.049.039.025.252306
106FMEsposito LucaITA22775.048.037.024.752250
107MKSucher Johannes Mag.AUT21885.047.538.521.752268
108FMNuri KambezSUI22445.047.537.024.252275
109GMKraidman YairISR22645.047.036.522.502262
110FMCertek Pavel Dipl. Ing.SVK23045.046.035.523.752203
111FMStromboli EttoreITA23365.046.035.523.002265
112FMNeumeier Klaus Mag.AUT23125.045.036.023.502234
113
Tarasov AlexanderRUS21795.045.036.020.752234
114
Koller Hans-JürgenAUT20625.045.035.024.752252
115WIMBoric ElenaBIH22355.045.035.021.252228
116FMStigar Petter Dr.NOR22685.045.033.522.002184
117
Quaranta CristianoITA21515.044.536.521.502221
118
Rolle EricGER22535.044.535.018.502279
119FMRohacek MiroslavSVK22685.044.534.521.502133
120
Pagerka MartinSVK22435.044.036.021.002182
121
Sereinig EduardAUT21305.044.035.522.752213
122
Lechner DanielAUT22235.044.034.520.752191
123FMFriedrich NorbertGER23165.044.034.023.002196
124FMÅdnøy HallvardNOR22565.044.033.522.502222
125
Blaha Petr Ing.CZE20805.044.033.519.752183
126MKWiesinger RobertAUT22525.043.534.522.252206
127
Battesti SaveriuFRA20045.043.534.021.252253
128
Gstach JakobAUT21955.043.534.020.502233
129FMVan Ketel Raoul Drs.NED22505.043.533.521.002193
130
Viebahn DirkGER21615.043.033.520.502200
131
Houska JiriCZE22205.043.032.521.752177
132
Mitchell MartinSCO22215.043.032.023.752177
133
Rabus BertholdGER21955.042.534.021.002175
134
Müllneritsch AntonAUT21585.042.534.020.502223
135MKSpornberger AndreITA21065.042.533.522.002191
136FMFuchs Georg Ing.AUT22415.042.533.521.002151
137MKSpiesberger GerhardAUT20725.042.533.021.502254
138WFMExler VeronikaAUT21415.042.033.519.252166
139
Leitner Gerald DIAUT21995.042.032.017.502222
140IMKummer HelmutAUT23485.041.532.523.252145
141
Chernyak ViktoriaRUS19845.041.532.022.252187
142
Möhn HansGER21845.041.032.019.752170
143
Muench IngoGER22205.041.031.019.252094
144CMZoldan MatteoITA22225.041.030.520.752154
145
Brethes FrançoisFRA22815.040.031.021.502105
146
Bury RastislavSVK21145.040.030.519.252172
147
Matt StefanAUT20665.039.030.519.252133
148
Rogiers JanBEL21115.039.030.018.002120


Pavlov EgorUZB21095.039.030.018.002082
150MKNetolitzky Gregor Mag.AUT22175.038.530.519.502102
151FMHappel HenkNED21495.038.530.017.752129
152
Liepold StefanGER21885.038.529.519.752130
153
Kyas JürgenGER22055.038.030.518.502024
154
Legenstein Robert Dr.AUT20265.038.029.518.752095
155
Lovrinovic Christian Mag.AUT21375.037.531.018.252106
156FMPitschka ClausGER22285.037.529.520.002056
157
Dragnev ValentinAUT20295.037.529.016.502168
158
Hatzl JohannesAUT21285.037.029.016.752023
159
Behrendt ClemensGER20905.037.027.518.502072
160
Wecker MartinGER20355.036.529.517.002122
161
Kraupfogel ManfredAUT20355.031.024.514.002032
162FMBroekmeulen JasperNED24414.551.040.022.502641


Higatsberger MichaelAUT21784.551.040.022.502291
164
Lucaci MariusROU21614.548.539.021.002294
165WIMAbdumalik ZhansayaKAZ22654.548.538.020.502271
166GMKostic VladimirSRB24304.547.536.020.002400
167
Krklec DanielGER22874.546.036.019.502199
168FMBeckhuis Gernod Mag.GER22954.546.035.520.752123
169
Aseeva MarinaRUS21934.545.537.019.002146
170
Drozdowski KonradPOL19054.545.035.521.502211
171
Pöttinger Harald Dr.AUT22564.545.034.519.252154
172
Berndt MatthiasGER21394.544.535.018.752158
173NMSchwab Rene Mag.(fh)AUT22554.544.533.520.002195
174
Seyfried ClausGER21904.544.034.518.252164
175
Zeindlmeier ThomasGER20024.544.034.020.002199
176
Snihur PiotrPOL21224.543.536.018.252112
177
Alm ChristopherGER21184.543.534.021.002100
178
Lytvynets DmytroUKR21164.543.533.017.752169
179
Kizilkaya MehmettTUR22004.542.532.019.002108
180
Molenaar JosephNED20934.542.532.016.752111
181FMNamyslo HolgerGER22164.542.033.019.502044
182
Prill GerhardGER20204.541.531.520.002174
183FMWagener ClaudeLUX22354.541.031.018.002127
184MKRogetzer KlausAUT21174.541.030.518.502006
185NMSteiner BrunoAUT21514.540.532.516.252115
186
Vasilescu VictorFRA21014.540.531.517.252139
187
Ulanowski KarolPOL20964.540.531.515.502151
188
Dzierzenga StefanGER21954.540.529.518.252073
189
Jethan Martin Dr.AUT21314.540.032.516.252068
190
Degro HeikoGER20504.540.031.515.752082
191
Farnault EricFRA20694.540.030.516.502104
192
Skacelik PetrCZE22544.540.029.517.252066
193
Rey FabriceFRA21674.539.531.517.252134
194
Khmelevskyi Sergii Dr.CZE22564.539.530.518.002184
195
Gattermayer Robert Ing.AUT20244.539.030.517.002076
196WFMBatyte DaivaLTU21614.539.030.016.252065

WFMHorvath MariaAUT20154.539.030.016.252155
198
Gräf HaraldGER21924.539.029.518.252086
199
Morris BarryENG20554.539.029.016.502047
200
Lugovskoy DmitriyRUS20294.538.531.016.502157
201
Hesse MaximilianGER20764.538.030.519.002128
202
Delizia CostantinoITA21564.538.030.019.251909
203
Allram SebastianAUT19854.538.029.516.252083
204
Zuehlke Burkhard Dr.GER20814.538.029.015.252123
205
Egorov KonstantinRUS20734.538.028.515.502086
206
Lechner MarcusAUT20094.537.529.016.002123
207
Janssens CarloBEL20704.537.529.015.252017
208FMBehling RobertGER21354.537.029.515.252066
209
Cagara PaulinaPOL20354.537.029.016.751988
210
Wetscherek GerhardAUT21384.537.029.015.252016
211FMTodor Razvan DIAUT21754.537.028.516.252092
212
Lundvik JonasSWE21764.536.528.017.002019
213
Schmidrathner ChristianAUT20674.536.528.016.752089
214
Hansen VictorNOR21014.536.528.015.252128
215
Freuler RomanSUI20514.536.527.015.752093
216
Vestly Jan VidarNOR20964.536.526.514.252094
217
Arounopoulos StephanGER21474.536.028.515.002073
218
Lamb HarryENG20724.536.028.013.751979
219
Kersten JulianAUT19614.535.528.515.502095
220
Gorse GérardFRA20734.535.026.514.502046
221
Stoll GuidoGER20094.533.527.014.252085
222
Fröwis AnnikaAUT20594.533.025.015.501981
223FMWallner JoachimAUT24074.047.537.021.002188
224
Goepfert JakobGER20754.046.536.020.252207
225IMWittmann Walter Dr.AUT22144.046.536.020.002237


Heinl ThomasGER21774.046.536.020.002114
227IMKilgus GeorgAUT24344.044.534.518.252227
228
Low Zhen Yu CyrusSIN19744.044.534.517.752147
229
Radnetter GeorgAUT22834.044.034.518.002113
230
Thurstan TimENG21774.043.534.516.752124
231
Rongitsch ThomasAUT20874.043.034.016.502114
232
Schnabel AndreasGER20844.043.034.016.002113
233
Relea NicolasFRA21624.043.034.015.501999
234
Marentini MarcelSUI20834.043.033.516.752151
235
Sosovicka MatejSVK20954.043.033.516.502131
236NMWagner Stefan Bsc (wu)AUT21904.043.033.018.002130
237
Lochte Thomas -GER21644.043.033.015.752031
238
O´Sullivan ThomasFRA18844.042.533.016.502139
239
Kauch MarkusGER21954.042.533.016.002116
240
Foerderreuther JonasGER19564.042.532.517.752125
241
Rettore LudwigITA21394.042.532.513.502034
242
Pisu Robert DanielROU20824.042.033.016.002149
243MKHechl Gerald Mag.AUT22034.042.032.515.502088
244
Chovanec VladimirSVK20794.041.532.516.002184
245
Lang FerdinandGER21094.041.532.017.752128
246
Hegermann FrankGER21144.041.532.015.002121
247
Hetzer VolkhardGER20044.041.032.016.502105
248
Alefs FrankGER19604.040.532.516.752069
249CMPrelati MaurizioITA19424.040.531.517.002067
250
Fox JonasITA18414.040.032.015.252062
251
Schweitzer WernerAUT20494.040.031.515.252103
252
Grab RatkoSRB21644.040.030.516.502073
253
Marty BriceFRA20804.039.532.515.002141
254
Plauth-Herr SabineGER19644.039.031.015.252043
255
Hofegger JakobAUT18674.039.030.515.002034
256
De Andres Gonalons FernandoESP20624.039.030.514.502046
257
Koenig DirkGER20804.039.030.513.752075
258
Rolic GojkoSRB21684.038.529.513.751997
259
Weber MeikelGER20444.038.030.514.252028
260
Fraser-Mitchell Jeremy DrENG20594.038.030.514.002091
261
Metz RichardAUT20404.038.029.015.251921
262
Dedijer SanjaBIH20204.037.529.515.251938
263
Schwabeneder AloisAUT20464.037.529.514.501995
264
Schuetzhold FrankGER18654.037.529.014.002036
265
Krupica PavelCZE19524.037.029.014.501948
266
De Sallier FrancoisFRA21204.037.028.514.251890
267
Dufner AndreasGER20674.037.028.014.001986
268
Gockner MartinAUT19424.036.529.015.502030
269
Dedijer MiraBIH19914.036.529.012.501980
270
Haas MichaelAUT18654.036.528.514.502045
271
Dehmel JensGER20914.036.026.515.502020
272
Schober RalfGER20244.035.528.511.752024
273
Reyes-Acevedo Ismael Mag.DOM20874.035.528.010.502070
274
Frühauf NorbertAUT20674.035.527.013.251999
275
Kunz AndreGER20384.035.526.514.751913
276
Dickhoff RonaldNED21384.035.027.513.251920
277
Dror LevyISR18664.035.027.014.501995
278
Rodmacq ClémentFRA20144.035.027.013.501942
279
Lindschau EggertGER20314.035.027.012.501960
280
Forlano LuigiITA20034.034.527.511.252033
281
Suta AndrazSLO18754.034.527.013.251988
282
Továrek Antonín Mgr. Ing.CZE20234.034.526.511.501938
283
Astengo CorradoITA21054.034.524.513.001919
284
Dombrowsky MichaelGER21334.034.027.514.251822
285
Braguine Victor DrAUS18654.034.026.514.001962
286WMKHapala LisaAUT20474.034.026.013.001913
287
Steiner Karl Dr.AUT20614.033.025.012.501901
288
Kottisch GustavAUT19554.032.025.011.501812
289
Algars OlleSWE21054.032.023.012.001949
290
Gratze MichaelAUT19964.028.522.010.251927
291
Juenger HeinzAUT21444.027.021.011.501772
292
Hajek LukasSVK21573.545.536.016.002230
293
Maurer JochenGER22573.544.033.514.752112
294
Höbarth Günter Ing.AUT19863.543.534.016.502093
295
Sabel ReinhardGER19933.542.533.016.002076
296
Vavruška AntonínCZE21563.542.032.515.502046
297
Thoma WilhelmAUT20853.540.032.013.502041
298
Stoll KatjaGER17633.540.031.014.002034
299
Monschein Wolfgang Dr.AUT21133.540.030.013.002038
300
Stanivukovic DragoSRB20053.539.531.513.502029
301CMAmbrosanio RaffaeleITA19483.539.531.014.001988
302
Walker KevinGER18543.539.031.013.502020
303
Usleber HelmutAUT20433.539.030.014.002059
304
Demircan SükrüAUT20163.539.028.511.751920
305
Bonavoglia MarcoITA19603.538.530.013.251925
306
Brüll Georg Mag.AUT20303.538.030.011.001967
307
Voloshin PavelRUS20213.537.029.012.752008
308
Gulbrandsen TorNOR20903.537.026.511.501957
309
Koelmans Jan WillemNED20223.536.529.511.501854
310
Wolf Stefan Mag.AUT19193.536.528.512.751985


Lapiz RolandoAUT03.536.528.512.751978
312
Jancura AndrejSVK18853.536.028.013.001909
313
Miettinen TeemuFIN20093.535.527.012.751960
314
Kuntner ReinhardAUT21043.535.526.511.501954
315
Pabel RalphGER19383.535.027.010.751946
316
Molnar Attila DI.AUT21173.535.025.010.751925
317
Somasundram Jayakumar Ing.SRI19683.534.527.09.501817
318
Berkemer RainerGER18923.534.027.011.251942
319
Fischer Thomas Dr.GER19503.534.027.010.751917
320
Molnar KristofAUT17163.534.026.513.001948
321
Holzleithner JohannesAUT19593.533.026.09.001874
322
Hrdina Karl Dr.AUT19543.532.525.09.251842
323
Hirstel SergeFRA19173.531.024.59.252020
324
Fischer GerdGER20223.531.024.58.501838
325
Sovago PhilippAUT18923.530.524.010.501897
326
Prüll LukasAUT19503.529.523.07.501844
327
Dumjahn CarstenGER21433.529.022.59.251716
328
Di Paolo MarcoITA19853.528.522.08.251739
329
Slaman RikNED18433.528.021.59.001769
330FMWukits ReneAUT22943.047.536.015.502194
331CMHrtko VladimirSVK21513.045.036.014.252075
332
Sepetavc WalterAUT19473.041.031.513.001997
333
Arnatskaya ZoyaRUS18703.041.031.013.251957
334
Seidenschwarz HolgerGER19853.039.031.510.751956
335MKPrinzjakowitsch BernhardAUT21383.039.031.010.502029
336
Gettler Daniel IngAUT20183.038.531.010.501898
337
D' Aquino UgoITA18893.038.530.511.501952
338
Karall LorenzAUT19213.038.529.510.751883
339
Heinrici SimonAUT19593.038.029.511.501915
340
Streiter GerhardAUT19943.037.029.511.501912
341
Riess GerhardAUT20213.036.529.57.001897
342
Bachlechner JulianAUT19613.036.529.011.001831
343
Majer ChrisENG20203.036.528.511.251804
344
Oberbichler RobertAUT19433.036.029.59.251857
345
Arndt UweGER19723.036.028.09.751963
346
Jocher GeorgGER18403.035.527.010.001804
347
Truman Richard GENG19683.034.527.58.501926
348
Bader GerdGER20463.034.527.09.501907
349
Schuh ManuelAUT18773.034.026.59.251901
350
Neuhold ManfredAUT19563.033.527.58.751906
351
Buchinger Fritz Dr.AUT19953.032.525.58.751730
352
Zanon MagnusAUT18943.032.524.59.251942
353
Schwabeneder MarkusAUT19983.031.524.08.251818
354
Choong MarkSIN19313.030.023.56.501891
355
Johansen LarsNOR19203.030.022.56.001850
356
Tarmastin LauraAUT17783.028.522.06.751815
357
Hirsch Adolf Jun.AUT20603.026.519.06.001786
358
Kleibaumhueter KlausGER20962.542.531.59.502102
359
Kassel WalterAUT19272.542.032.511.501931
360
Jirovec Alfred Dr.AUT20642.539.030.08.751954
361
Jaramillo Betancur Eduardo AlonsoVEN19832.538.530.09.751878
362
Schaefer Martin Dr.Med.GER19492.538.529.511.001879
363
Valerio Gianluca Dr. MaAUT16342.538.029.57.751823
364CMRorato RenzoITA20272.537.529.58.501938
365
Granabetter Josef Mag.AUT19102.537.029.08.501843
366
Charaus FlorianAUT18302.537.028.59.251869
367
Iro ChristianAUT18712.536.028.510.501883
368
Kuhn JohannAUT17612.536.028.08.501873
369
Peday SalamAUT16822.536.027.08.251828
370
Reinköster MichaelGER20082.535.528.07.501840
371
Novak JosuaGER19022.535.027.58.501839
372
Breuer MichaelAUT17042.535.027.06.251747
373
Wu JiongAUT18332.534.026.08.251848
374
Mayer PeterAUT20142.532.525.57.001863
375
Ouadi WahbiFRA19442.531.525.55.751792
376
Locatin MarkoAUT19702.531.525.04.751826
377
Sysel JaroslavAUT18192.531.524.55.751895
378
Vrtiakova AnnaSVK17892.530.024.06.251794
379
Gooding Ian DrENG20292.530.023.06.751790
380
Kunschek HorstAUT19212.529.523.05.751751
381
Brandl MichaelAUT18482.529.023.56.501804
382
Unanyan HrachyaARM19722.528.522.06.001732
383
Andreasen RenéDEN18772.526.020.55.251800
384
Pohanka MichaelAUT18332.033.526.06.501752
385
Genot FrankFRA18692.032.526.04.251674
386
Rampler EvelynAUT18922.032.525.07.751814
387
Kaufmann GuntherGER18442.032.026.05.501638
388
Gutsch Franz Mag.AUT20522.029.522.55.251805
389
Gardini EnricoITA18372.028.022.04.251730
390
Beshukova AlinaRUS17632.026.520.53.001626


Kellner NikolausAUT15832.026.520.53.001668
392
Gutzelnig Frank-MichaelAUT17282.026.019.53.501639
393
Herr Hans-Otto Dr.GER18131.536.529.05.251693
394
O´Sullivan NicolasFRA17901.532.024.54.751697
395
Dibiasi RainerITA17971.531.525.04.501736
396
Wichmann AdrianGER17811.529.522.55.001817
397
Summonte FabrizioITA19341.528.522.03.751544
398
Ulanowska DorotaPOL00.027.021.00.000
399
Horvath Stefan Ing.AUT00.026.521.00.000
400
Plank ReinhardAUT19540.026.020.00.001063

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal