piątek, 23 sierpnia 2013

FIDE Arena - prawdziwa gratka dla szachistów

Miłą niespodziankę szykuje FIDE dla miłośników gry w szachy, którzy lubią grać za pomocą internetu.
Ruszyła, na razie w wersji testowej, platforma internetowa do gry w szachy. Jak na razie jej funkcjonalność to nic nadzwyczajnego - ale uwaga:

Od października strona będzie w pełni sprawna, a członkowie FIDE Arena będą mogli uczestniczyć w oficjalnych imprezach online, a turnieje i partie będą mogły być oceniane w rankingu ELO !
Będzie to możliwe dzięki zaawansowanej ochronie przed oszustwem.

7 komentarzy:

 1. Ja się zarejestrowałem ...a teraz nie mogę się zalogować -wyskakuje Error .bubel muszą to poprawić - sygnalizowałem już adminowi (zero reakcji)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki jezyk czeski jest,to wina Polaków , czy innych ?
  Czy tylko Polacy nie moga pobrać,a czesi i inni moge,to wina Polaków ,czy innych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja pobrałem i zainstalowałem,pojawiła się FIDE online Arena.

  OdpowiedzUsuń
 4. FIDE taka potężna (?) organizacja światowa (?) ,a taką dziadowską stronę spłodziła.Wstyd.! Nie działa prawidłowo bez przerwy awarie.Kryzys jak widać zapukał do ich drzwi...

  OdpowiedzUsuń
 5. u mnie nie działa

  OdpowiedzUsuń
 6. Dlaczego jężyk czeski jest , bo Czesi się o to postarali,a Polacy o j.polski nie ?,a polskiego niema ,kto jest winien,Polacy czy twórca programu ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam po angielsku i dobrze działa. Nie wiem tylko dlaczego inni mają wpisany ranking fide, bo ja mam tylko unmonitored i nie moge ulepszyć. Ale pomysł żeby zaliczać partie do fide które zagrałem w internecie to dziwny pomysł. Może maja jakieś programy co wykryją silnik, ale przecież mogę dać jakiemuś arcymistrzowi zagrać na moim koncie i już ranking podwyższony. By musieli kamerki jakieś załączyć. A jeszcze niedawno śmiałem się że będę chciał zagrać partie towarzyską z siostrą i już fide będzie miało kamerki i automatycznie zabierze kasę z konta. Już niedługo .... :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal