wtorek, 13 sierpnia 2013

Kavala Open - łupem arcymistrza z Izraela. 6-13.08.2013, Grecja


Wyniki końcowe (9 Rund)    games download

M
Nazwisko i imięFEDELOPkt TB1  TB2  TB3 
1GMNabaty TamirISR25676.50.054.038.00
2GMVidit Santosh GujrathiIND25636.50.052.036.50
3GMKharitonov AlexandrRUS25476.50.051.536.75
4GMMastrovasilis DimitriosGRE25956.50.051.035.50
5GMNevednichy VladislavROU25736.50.050.034.75
6WGMBatsiashvili NinoGEO24126.50.048.032.75
7GMMastrovasilis AthanasiosGRE25416.50.046.531.25
8GMSvetushkin DmitryMDA26086.00.051.532.75
9IMAnkit R. RajparaIND24396.00.048.529.75
10IMPavlidis AntoniosGRE24676.00.047.529.00
11GMRychagov AndreyRUS25446.00.042.527.75
12
Theodorou NikolasGRE21246.00.039.023.75
13
Galopoulos NikolaosGRE23545.50.047.027.25
14IMFirat BurakTUR24165.50.046.524.00
15IMAshwin JayaramIND24785.50.046.027.00
16WGMBulmaga IrinaROU24105.50.046.025.00
17
Stathopoulos IoannisGRE22485.50.045.023.00
18
Yurtseven MelihTUR22445.50.041.023.50
19FMIoannidis EvgeniosGRE20245.50.040.023.50
20
Kourousis EpaminondasGRE23885.50.034.019.00
21
Papadimitriou AthanasiosGRE22405.00.046.022.75
22
Krishna C.R.G.IND23395.00.044.521.50
23IMKoepke ChristianGER23515.00.042.522.00
24WGMLevushkina ElenaGER23155.00.042.018.50
25
Markidis KonstantinosGRE23695.00.041.520.25
26WGMCharkhalashvili IngaGEO23535.00.041.520.00
27IMKanmazalp OgulcanTUR24005.00.040.521.75
28FMMotuz KarolSVK23305.00.040.517.75
29
Michelakos PanagiotisGRE21575.00.039.519.75
30
Kiratzopoulos EfthimiosGRE21205.00.037.518.25
31
Kazakos EmmanouilGRE21375.00.035.517.50
32
Pappelis DimitriosGRE20475.00.033.517.75
33WFMDimitrijevic AleksandraBIH22724.50.044.020.00
34
Filippas SebastianGRE23604.50.042.521.00
35
Sourgkounis AngelosGRE18944.50.041.017.75
36
Phadke SohanIND22114.50.040.519.50
37FMVojtek VladimirSVK22984.50.040.519.00
38
Megalios KonstantinosGRE21064.50.038.516.00
39
Ladopoulos DimitriosGRE20514.50.038.015.25
40
Hrisomalis TheodorosGRE20514.50.037.016.50
41
Kostopoulos EvaggelosGRE21394.50.036.016.50
42
Poulopoulos IoannisGRE20544.50.036.015.00
43
Papakonstantinou DimitriosGRE21414.50.032.012.50
44
Tsolakidou StavroulaGRE19864.00.044.518.75
45
Alexiadis HristosGRE19174.00.042.516.25
46
Skoulakis CharalambosGRE20264.00.040.017.00
47CMKoksal EgeTUR22364.00.039.514.25
48
Chakravarthi Y.V.K.IND20844.00.039.016.50
49WIMFakhiridou EkateriniGRE21934.00.039.015.75
50
Panagiotopoulos AlexandrosGRE21664.00.039.014.75
51
Stamos FilipposGRE20484.00.038.512.00
52
Aftsoglou IoannisGRE20904.00.035.014.50
53
Stefanov EvtimBUL19574.00.031.013.25
54
Giannoulakis LabrosGRE19163.50.044.515.50
55FMBombek PeterSVK22413.50.041.514.25
56
Tsiros Fragkiskos VlasiosGRE19423.50.041.514.25
57
Koroglou ViktorGRE20313.50.037.013.25
58
Godbole AtharvaIND19433.50.037.011.75
59
Vatkali DimitraGRE19603.50.036.513.00
60FMTsakiris HaralambosGRE21483.50.035.012.50
61
Spirliadis AchileasGRE20433.50.032.59.75
62
Drakopoulos PolihronisGRE19393.50.032.011.75
63
Kalofonos PanayotisGRE19083.50.029.010.50
64
Villegas PierreMNC22613.00.043.514.00
65
Stamoulas NikosGRE18733.00.039.512.75
66
Serefidou DespinaGRE19593.00.037.012.25
67
Drakaki Anna-MariaGRE19323.00.037.010.25
68
Minas IoannisGRE20523.00.033.59.00
69
Rigopoulos-Tsigkos AlexandrosGRE21142.50.035.09.50
70
Soilemetzidis KonstantinosGRE19322.50.035.09.25
71
Gimnopoulos LazarosGRE20782.00.034.07.00
72
Theodoulidis TheodorosGRE21071.50.043.06.25
73CMBozinovic BobanAUT20361.50.040.06.00
74
Hujo JozefSVK20501.50.038.56.00
75IMPein MalcolmENG23911.50.037.54.25

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal