wtorek, 6 sierpnia 2013

Każdy szachista może pomóc w rozwoju Stockfisha

Otwarty projekt jakim jest Stockfish pozwala szachowym amatorom na włączenie się do procesu jego ulepszenia.
Jest to możliwe, dzięki projektowi pod nazwą Fishtest, który pozwala na dołączenie swojego komputera (a a zasadzie jego mocy obliczeniowej) do testowania silnika.
Ponadto, każdy programista może dołączyć do ekipy pracującej nad poprawą kodu silnika.

Więcej o projekcie tutaj

5 komentarzy:

 1. Brawo ,bić tego cwaniaka Houdartiniego.
  Linux też wyprze Windoze . w testach coraz więcej Linuxa.
  Pod Linuxem szachy chodzą szybciej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na pewo nie pomogę ! Uważam to za chory pomysł grupy cwaniaków któży żerują na naiwności i niewiedzy .Cały program open source-jest tak skonstruowany że w kazdej chwili jedna osoba można przywłszczyć sobie wszystkie prawa do produktu.Radze przeczytać dokładnie regulamin -i kwestie prawne z tym zwią zane Kiedyś podobny projekt był przeprowadzany w badanlach fizycznych (chodziło o badanie pola magnetycznego).Cały projekt wspólnego obliczania zakończył sie wielkim skandalem.

  OdpowiedzUsuń
 3. A kto zgarnie zyski ?

  OdpowiedzUsuń
 4. A co administrator na to ????

  OdpowiedzUsuń
 5. Windows 8 to nic innego jak Linuxowy Android z tabletów .Windows tak jak Houdartini kradnie darmowe pomysły innych i bierze za to kase.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal