sobota, 3 sierpnia 2013

Na rundę przed zakończeniem Mistrzostw Europy w Szachach Monika Soćko ma szansę na medal.

Po cennym remisie z Pogoniną Monika Soćko ma szansę nawet na srebrny medal!
Złoto praktycznie zapewniła sobie naturalizowana Węgierka Hoang. Szanse na awans zachowała jeszcze Majdan-Gajewska, ale musi wygrać ostatnią partię. Po porażce z Carmen Voicu-Jagodzinsky szanse takie straciła Jolanta Zawadzka.

  Official page    Games download
M
Nazwisko i imięFEDELOPts. TB1  TB2  TB3  TB4 Rp
1GMHoang Thanh TrangHUN24678.5241360.065.072688
2IMMelia SalomeGEO24287.5245457.561.552619
3GMCmilyte ViktorijaLTU24977.5238456.561.052561
4GMSocko MonikaPOL24357.5235253.558.052527
5WGMArabidze MeriGEO23207.0242159.563.052526
6IMKovalevskaya EkaterinaRUS24077.0241755.560.562541
7WGMPogonina NatalijaRUS24787.0241158.062.542539
8IMMkrtchian LilitARM24547.0239258.062.042522
9GMKosteniuk AlexandraRUS24897.0239256.060.562523
10WGMKovanova BairaRUS23717.0238958.061.552508
11GMMuzychuk AnnaSLO25947.0238854.558.542518
12IMKhotenashvili BelaGEO25127.0238459.063.552517
13WGMGirya OlgaRUS24377.0236958.063.052499
14IMGuramishvili SopikoGEO24217.0236554.559.552495
15GMGunina ValentinaRUS25077.0236056.061.072494
16WGMKashlinskaya AlinaRUS23346.5243656.559.552506
17WGMGoryachkina AleksandraRUS24016.5242657.062.042508
18WGMZiaziulkina NastassiaBLR23216.5237354.558.042445
19IMSavina AnastasiaRUS23686.5236856.060.552449
20WGMSchleining ZoyaGER23686.5236752.055.042447
21GMStefanova AntoanetaBUL24976.5236153.558.552456
22GMCramling PiaSWE25236.5235554.559.042452
23WGMOzturk KubraTUR22936.5234751.555.552413
24WIMSchut LisaNED22776.5234551.054.062409
25IMRomanko MarinaRUS23686.5234051.555.542424
26GMKosintseva TatianaRUS25286.5233453.558.052433
27WGMVoicu-Jagodzinsky CarmenROU22966.5232049.554.062400
28IMJavakhishvili LelaGEO24656.5231951.555.542417
29IMAtalik EkaterinaEUR24306.5231449.554.052410
30IMMuzychuk MariyaUKR24846.5230453.058.042404
31IMMilliet SophieFRA23966.5229851.055.542390
32WGMMajdan-Gajewska JoannaPOL23756.5229051.553.562378
33GMArakhamia-Grant KetevanSCO23856.5228148.553.062373
34IMPurtseladze MakaGEO23496.0243155.559.542465
35WGMDaulyte DeimanteLTU23636.0241259.064.052439
36IMLomineishvili MaiaGEO23516.0240154.558.042439
37IMKhurtsidze NinoGEO24436.0239057.061.552442
38GMLagno KaterynaUKR25426.0238259.064.542440
39GMDzagnidze NanaGEO25586.0237357.061.552423
40WGMCharochkina DariaRUS23266.0237154.057.552405
41IMGaponenko InnaUKR23936.0236355.058.042410
42WGMIvakhinova InnaRUS22916.0234653.056.052374
43WGMYildiz Betul CemreTUR22876.0231451.054.542343
44IMGalojan LilitARM23206.0231350.053.542346
45WGMCosma Elena-LuminitaROU23296.0230552.556.552350
46WGMKochetkova JuliaSVK23286.0230452.055.532345
47WGMBatsiashvili NinoGEO24056.0230050.554.552356
48IMMatnadze AnaESP24126.0229750.054.542356
49IMBodnaruk AnastasiaRUS24406.0229551.556.052356
50GMZhukova NataliaUKR24716.0229352.556.542344
51IMPaehtz ElisabethGER24546.0223747.050.552294
52WGMSrebrnic AnaSLO22036.0213939.542.042178
53WGMMolchanova TatjanaRUS22965.5240054.057.032389
54WGMMammadova GulnarAZE23225.5236653.557.542365
55IMPeptan Corina-IsabelaROU24395.5235655.560.032375
56WGMChelushkina IrinaSRB22655.5234250.554.052330
57WIMRakic MarijaSRB22945.5234051.555.052334
58WGMSandu MihaelaROU22375.5233549.553.542337
59WGMZawadzka JolantaPOL23935.5232751.556.032342
60IMVega Gutierrez SabrinaESP24025.5232551.555.552343
61IMSedina ElenaITA23135.5232451.555.542325
62IMGvetadze SofioGEO23415.5230951.055.542318
63IMOvod EvgenijaRUS23865.5229648.052.042313
64
Ibrahimova SabinaAZE21685.5229149.552.542275
65WGMKursova MariaARM23515.5229047.049.042293
66WIMStyazhkina AnnaRUS22425.5227049.051.052263
67WIMUmudova NargizAZE22535.5226047.550.042255
68WGMMelamed TatjanaGER23845.5225644.047.532265
69WIMVega Gutierrez BelindaESP21485.5224645.048.532246
70WGMShadrina TatianaRUS23775.5222245.549.552245
71WGMZakurdjaeva IrinaRUS22915.5219947.050.052204
72IMKlinova MashaISR23225.5217843.046.542194
73WIMBalaian AlinaRUS22375.5217144.047.552174
74WFMZarkovic MilaSRB20705.5214741.544.052135
75WIMOlsarova TerezaCZE22035.0237653.557.042337
76WIMOlsarova KarolinaCZE22465.0234451.555.042294
77WGMMakropoulou MarinaGRE22205.0234450.552.532291
78WIMPavlidou EkateriniGRE22105.0231248.051.042281
79WGMVidenova IvaBUL23015.0230750.052.542273
80WGMBulmaga IrinaROU24035.0229250.555.032278
81FMStetsko LanitaBLR22095.0229049.553.042261
82WGMPapp PetraHUN22765.0228747.550.042246
83WGMVojinovic JovanaSRB23765.0227948.551.542253
84WGMMamedjarova ZeinabAZE22565.0227847.049.542236
85WIMHairapetian AnnaARM22145.0225844.548.042230
86WGMRogule LauraLAT23295.0225447.551.542230
87WIMAbdulla KhayalaAZE22415.0224546.049.532220
88
Martynkova OlenaUKR18515.0224248.052.542205
89WFMKorchagina ViktoriaRUS20685.0223447.551.042199
90WIMMikadze MirandaGEO23145.0223343.547.032207
91WIMFranciskovic BorkaCRO22775.0222344.547.542189
92WGMDolzhikova OlgaNOR22445.0221145.047.532174
93WIMBaraeva MarinaRUS21855.0221142.045.022182
94WGMKaps DarjaSLO22355.0219244.047.542158
95WIMNikoladze SopioGEO21635.0218947.551.052155
96WIMBerke AnaCRO21455.0218842.044.532144
97IMFoisor Cristina-AdelaROU23875.0217644.046.032162
98WGMStjazhkina OlgaRUS22435.0213743.544.542107
99WIMKazimova NarminAZE22084.5232350.554.042253
100WIMBronnikova ElizavetaRUS22454.5231650.052.042233
101WIMTarasova ViktoriyaRUS23004.5230250.554.022230
102WFMNovkovic JuliaAUT21024.5229550.053.532235
103WFMGolubeva OksanaRUS21494.5228246.549.532204
104
Gueci TeaITA20184.5227645.548.042193
105WFMCherednichenko ElenaUKR21674.5227444.547.532198
106WIMIsgandarova KhayalaTUR22194.5225848.050.532182
107
Azimova KarinaRUS20374.5224243.045.032146
108WIMEric JovanaSRB22234.5224146.049.032166
109WIMDrljevic LjiljaSRB21874.5221444.047.532148
110WFMKhalafova NarminAZE21074.5220543.546.032134
111WGMBenderac AnaSRB22254.5219242.545.532135
112WGMManakova MariaSRB23514.5218543.545.532136
113WIMBaraeva IrinaRUS21714.5217443.547.042111
114WFMFolkova MartinaCZE21894.5217142.545.542112
115WIMMakka IouliaGRE21714.5217042.545.042114
116
Imeeva AisaRUS20794.5213942.545.042051
117WFMBokuchava MadonaGEO21094.5213441.545.022055
118WGMMamedjarova TurkanAZE22674.5213241.545.022069
119WFMPetrukhina IrinaRUS21904.5209539.543.042044
120
Todorovic VioletaSRB21174.5204737.540.041992
121WFMBelenkaya DinaRUS21914.0229448.051.032195
122WFMShulakova SvetlanaRUS21944.0223745.048.522139
123
Utiatskaja IrinaRUS20474.0223546.549.032126
124WIMPetrovic MarijaSRB21044.0222146.048.532107
125WCMEgorova AyyynaRUS19914.0221442.044.042080
126WFMBatyte DaivaLTU21614.0221346.049.532096
127WIMGavasheli AnaGEO21704.0220746.049.522103
128
Nonkovic BogdanaSRB20814.0220544.546.542081
129WFMZivic RadmilaSRB20294.0220241.043.532090
130
Serefidou DespinaGRE19714.0215841.043.032027
131
Velikic AdelaSRB19924.0215742.544.532009
132
Injac TeodoraSRB17134.0213636.038.022012
133
Olea LilianaROU19054.0213441.543.542046
134
Kaplan EbruTUR18854.0213340.043.022050
135
Kruljac PetraCRO20924.0211741.043.532003
136
Gurcan AytolunTUR17054.0208235.037.021978
137WIMDjukic SandraSRB21974.0201135.037.521918
138WFMCoimbra MargaridaPOR20933.5221444.046.512068
139
Jacimovic SaraBIH19713.5219844.047.522075
140WFMVisanescu Daria-IoanaROU20613.5219144.046.522028
141
Blagojevic TijanaMNE20583.5217643.545.522014
142WCMGjergji RozanaALB19173.5214938.541.032004
143
Bejatovic BojanaMKD20023.5213139.040.031969
144WCMOliveira Maria InesPOR19783.5211939.041.021955
145
Dizdarevic BarbaraSRB19813.5210941.043.521968
146WFMKhropova LarisaRUS19873.5210439.041.531964
147
Panic AnastasijaSRB19483.5210335.036.031945
148
Kezele TamaraSRB19943.5209941.043.521950
149WFMBogumil TatianaRUS20843.5208739.041.021937
150WFMMiladinovic LenaSRB20833.5208241.042.011932
151
Nikolovska DraganaMKD18483.5208237.038.021924
152WCMCemhan KardelenTUR20523.5208038.039.031927
153
Rakic TeodoraSRB18623.5204635.538.021879
154WIMPihajlic AmalijaSRB18823.5191531.532.521768
155
Milutinovic StefanaSRB20353.0221543.546.022033
156WIMVrabic AnitaSLO21123.0210442.044.021922
157
Korbovljanovic NatasaSRB18773.0199630.031.021803
158
Brankov KristinaSRB19033.0196936.538.521778
159
Milanovic MajaSRB19692.5211039.542.521877
160
Ivekovic IvanaCRO18582.5206336.038.021810
161
Nestorovic KatarinaSRB14842.5204135.538.011599
162
Sarjanovic AndjelaSRB16552.5203635.536.511756
163
Mahmutbegovic NadinaBIH18002.5200434.537.511792
164WFMParamentic MilaSRB19362.5199336.037.011833
165
Sekulovic DusicaSRB18052.5197531.533.511728
166WIMVelickovski-Nejkovic MajaSRB20832.0204038.040.021765
167
Rudovic AnjaSRB15492.0202434.036.011691
168
Jankovic MilankaSRB16191.0198632.034.511555
169
Tomin KsenijaSRB19260.0031.532.500

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal