niedziela, 11 sierpnia 2013

Kolejny sukces polskiego szachisty. Bartosz Soćko wygrywa turniej na Łotwie

Bartosz SOCKO (source: www.rtuopen.lv/sites/rtuopen.lv)
Riga open 2013    Games download     Strona turnieju
M
Nazwisko i imięFEDELOPkt TB1  TB2  TB3 Rprtg+/-
1GMSocko BartoszPOL26467.040.050.026082608-1.3
2GMVan Kampen RobinNED26067.039.550.5264426444.2
3IMAntipov Mikhail Al.RUS24886.540.551.02640264018.9
4GMBurmakin VladimirRUS25656.540.051.0256525650.7
5GMKovalenko IgorLAT26466.539.050.026202620-1.7
6IMNaroditsky DanielUSA25036.538.549.52601260112.5
7IMCollins Sam E.IRL24636.538.048.52553255312.3
8FMLugovskoy MaximRUS23726.537.047.02563256324.0
9GMRausis IgorsCZE25526.537.046.525252525-0.7
10GMVovk YuriUKR26086.536.546.025532553-4.1
11GMKulaots KaidoEST25816.536.046.525192519-3.4
12GMHera Imre Jr.HUN25676.535.045.025152515-4.2
13GMDragun KamilPOL25466.533.543.024952495-4.4
14GMKveinys AloyzasLTU24916.041.052.52604260414.3
15GMVovk AndreyUKR25816.039.049.525132513-6.8
16GMGleizerov EvgenyRUS25676.038.549.524832483-6.9
17IMBaghdasaryan VaheARM24146.037.548.0247724778.7
18IMCarlstedt JonathanGER23876.037.047.02545254519.3
19IMBoruchovsky AvitalISR24416.037.045.5249024907.7
20GMNeiksans ArtursLAT25576.036.546.525032503-5.6
21GMVysochin SpartakUKR25316.036.546.524912491-4.1
22GMYemelin VasilyRUS25646.036.545.525162516-4.8
23
Paravyan DavidRUS24266.036.046.52568256817.6
24IMBerzinsh RolandLAT24006.034.545.02476247610.8
25
Ben Artzi IdoISR23416.033.541.52501250129.3
26
Mustaps MatissLAT22616.032.041.52411241130.8
27IMSakalauskas VaidasLTU23996.030.039.5242324234.8
28IMBeinoras MindaugasLTU23785.541.051.52597259726.4
29IMDastan Muhammed BatuhanTUR24175.541.051.02522252213.5
30IMZiska Helgi DamFAI24685.540.550.52600260016.8
31GMBaburin AlexanderIRL25205.538.548.524622462-4.9
32GMPopilski GilISR25085.537.547.524152415-9.4
33IMMishuchkov Nikolai M.RUS23675.537.047.5239823985.2
34GMMiezis NormundsLAT25575.537.047.024572457-10.7
35IMSipila VilkaFIN24745.536.547.024572457-0.9
36
Sirosh IljaEST20395.536.046.52460246064.3
37FMTari AryanNOR24015.536.046.0246124618.0
38GMUlibin MikhailRUS25535.536.046.023982398-15.4
39IMRaznikov DannyISR24895.536.046.023772377-11.0
40IMPonizil CyrilCZE24215.536.045.5243024307.4
41
Tvarijonas TomasLTU21195.535.545.02467246757.5
42GMSolozhenkin EvgeniyRUS24765.535.045.523982398-7.0
43IMStockova ZuzanaSVK23595.535.044.0239723976.8
44
Dunaveckis DenissLAT20835.534.545.02449244956.8
45GMSocko MonikaPOL24315.534.545.0243024301.0
46GMStocek JiriCZE25585.534.545.024152415-14.9
47FMKorpa BenceHUN23295.534.544.02441244121.6
48
Merry Alan BENG22835.534.542.02388238823.9
49IMAhlander BjornSWE24465.533.043.524112411-3.6
50FMSaulespurens ValdisUSA23245.533.042.02390239013.5
51
Kretainis KristapsLAT22485.532.541.52492249240.8
52IMPedersen Christian KyndelDEN24425.532.042.022992299-15.0
53FMLuukkonen TommiFIN22845.531.039.5230823087.2
54
Gogin MaksimRUS20315.530.539.52396239648.9
55
Yakimenko Alexander A.RUS21995.529.537.52330233022.6
56FMVlassow ValentinRUS23355.528.536.022682268-4.2
57
Laurusas TomasLTU23775.041.050.52507250715.6
58IMAgopov MikaelFIN24395.040.551.5244224420.7
59GMLanka ZigurdsLAT24275.038.549.024092409-0.7
60IMThorfinnsson BragiISL24935.038.548.524082408-9.7
61WGMRogule LauraLAT23375.036.546.02437243717.7
62GMAleksandrov AleksejBLR26265.035.045.023202320-28.3
63IMPileckis EmilisLTU24675.034.545.523812381-9.6
64GMSulskis SarunasLTU25505.034.545.023552355-20.9
65FMSagit RauanSWE23645.033.543.023362336-2.8
66IMD`costa Lorin A RENG24085.032.041.023362336-7.9
67FMPetrosyan Tigran S.ARM23465.031.542.022992299-7.9
68
Hauge Lars OskarNOR22065.031.541.02316231618.5
69
Roubalik JakubCZE23445.030.541.022472247-16.6
70
Gevorgyan DavidARM24165.029.038.522482248-18.8
71IMSmirnov ArtemRUS24395.029.037.022622262-19.6
72WGMReizniece-Ozola DanaLAT22955.028.537.522162216-12.0
73WIMZaksaite SalomejaLTU21575.028.535.02320232027.1
74FMNaslund MikaelSWE21125.027.535.52257225724.9
75IMKlenburg MikhailUKR23714.539.550.0236723670.0
76FMNiemi KalleFIN23204.536.545.523032303-2.0
77IMThorfinnsson BjornISL24034.536.046.022392239-18.0
78
Ladva OttomarEST23214.534.544.0230523050.4
79
Krupenski JuriEST23174.534.043.522252225-13.9
80FMLavendelis EgonsLAT23004.534.043.022912291-0.4
81IMPayen ArnaudFRA23184.534.042.523132313-0.5
82
Salomon JohanNOR22224.533.543.52305230511.7
83
Basso Pier LuigiITA22084.533.543.02300230014.9
84FMStrugnell CarlFRA23064.532.040.022122212-15.0
85
Schuetze NormanGER22454.531.541.02327232711.9
86FMTopi-Hulmi TeemuFIN22344.531.541.0224922491.4
87GMYrjola JouniFIN23774.531.540.522592259-13.2
88
Tokranovs DmitrijsLAT22144.531.539.52315231517.4
89
Player Edmund CENG22644.531.040.522082208-10.6
90
Lindgren PhilipSWE22904.530.038.521352135-25.4
91
Bernotas ArtursLAT22824.530.038.521282128-24.9
92FMGriffiths Ryan RhysIRL23884.530.038.021682168-36.9
93
Olsen Peter ErikDEN21944.529.539.021872187-0.4
94WFMPavlova AlinaRUS21244.528.537.52300230030.8
95
Bar AvivISR21364.528.535.52198219811.9
96
Karasik EvgeniISR22284.527.036.521712171-10.2
97WGMErneste IngunaLAT21904.527.034.521402140-9.1
98
Rehn RalfFIN21504.526.533.5215221524.1
99FMSakovich IgorLAT21894.525.534.521422142-8.4
100GMEhlvest JaanUSA26154.035.045.022382238-36.9
101
Sanders Isaac BENG22544.035.042.52337233715.3
102
Agafonov YuriLAT22184.033.542.521782178-8.6
103
Skuja AivarsLAT21344.033.042.02199219910.5
104WIMBivol AlinaRUS22304.032.542.522152215-4.2
105IMBedouin XavierFRA23674.032.541.021682168-22.5
106
Zuckovs AleksejsLAT22364.032.041.5226422646.9
107
Haavamae HenrikEST19854.032.041.02238223837.7
108FMShatilov AlexandrRUS22774.032.041.021522152-19.5
109WIMNi ViktorijaUSA21694.032.040.02243224311.9
110FMBartos JanCZE22654.032.040.021922192-7.7
111
Jankovskis GuntisLAT23224.031.541.021882188-20.3
112
Daudzvardis JanisLAT21534.031.540.52257225717.7
113
Svoboda RostislavCZE20314.031.540.52226222631.8
114FMMeier VolkerGER22704.031.539.021312131-20.5
115
Stremavicius TitasLTU22354.031.040.0230323038.3
116
Starcevs DmitrijsLAT21544.030.539.0216221621.0
117
Sermons UldisLAT21774.030.537.5220422046.3
118
Parkkinen JyrkiFIN22054.030.039.521552155-10.9
119
Issakainen AriFIN22034.029.538.521692169-6.4
120
Batkovskyte DominykaLTU21044.029.036.0213321335.7
121
Lindgren FredrikSWE22214.028.536.5223922391.0
122
Stepins EdgarsLAT21424.028.536.021162116-6.2
123
Leidorf SebastianGER20374.028.035.52191219126.3
124
Menendez Rey Francisco JavierESP22654.027.535.020912091-24.3
125
Sirokov JevgenijsLAT18534.026.534.02147214742.0
126
Hodovsky JiriCZE21354.026.534.021012101-5.6
127
Egorov DaniilRUS18914.025.533.02137213738.4
128
Logallo ClaudioITA20584.025.532.5206920693.5
129
Nielsen KlausDEN21024.025.031.520822082-3.9
130WCMNarva TriinEST20694.023.029.5207320730.6
131
Kazakovskiy ValeriyBLR20173.535.545.52173217324.0
132
Stasans AivarsLAT21283.535.046.52306230623.9
133
Lamser JanCZE21793.532.041.021472147-6.2
134
Kenneskog TheodorSWE22973.531.038.521102110-32.8
135
Miknevicius LaurynasLTU20013.530.539.02172217226.5
136FMAharon OfirISR23073.529.037.521632163-25.8
137
Smilga KristapsLAT21333.528.035.521292129-1.6
138
Tolhuizen LudoNED21553.526.536.020822082-13.6
139
Gonzalez Gonzalez AlfonsoESP21093.526.034.520922092-4.2
140
Izotov SergeiRUS21893.526.034.020802080-19.8
141
Petrovskis OlegsLAT20333.526.034.0204520451.8
142FMKrustkalns KristapsLAT22013.030.539.520342034-29.9
143FMHolm Kristian StuvikNOR22793.029.539.020762076-25.2
144
Ceponis TadasLTU19423.029.538.02091209121.8
145
Van Den Bersselaar JeroenNED21633.029.537.520672067-17.9
146
Morozli GrigorijsLAT17003.029.537.51958195816.8
147
Lokander MartinSWE22483.028.536.519931993-44.7
148
Miettinen TeemuFIN20093.028.034.520042004-1.8
149
Brouwer ReinNED19953.027.535.02107210733.9
150
Chukavin KirillEST18613.027.035.02056205625.5
151
Yapar NedimTUR18963.027.034.52046204621.9
152
Rasa GintsLAT21033.026.534.019491949-27.1
153
Klyszcz MichaelGER19993.026.533.52069206910.9
154CMJones Iolo CWLS22253.026.034.519761976-44.7
155
Nesterov ArseniyRUS18343.025.532.51954195424.3
156
Kreyssig RobertGER20853.025.532.019471947-24.3
157
Kassani SamSWE21153.025.031.519391939-31.8
158
Valantiejus VaidotasLTU19653.024.031.02056205613.8
159
Schmitt CarstenGER19513.023.530.519411941-2.3
160
Grichkevitch GillesFRA21493.023.530.019061906-37.8
161
Whitehead David JENG20223.020.526.519431943-15.0
162
Grahn LarsSWE19943.018.524.518261826-26.3
163
Mierins EriksLAT20882.530.537.520222022-13.9
164
Batakovs OlegsLAT21222.526.534.519661966-27.0
165
Bit-Narva DavidSWE19422.522.028.519311931-4.2
166
Tirrito LucaITA20682.521.026.519421942-24.1
167
Lammi JyriFIN21512.027.034.518681868-48.0
168
Pitkanen JuhaniFIN17582.026.533.5179517950.8
169
Weber BernhardGER19522.026.032.518521852-17.1
170WFMWalta PaiviFIN18222.023.530.018321832-1.5
171
Wibe Per H.NOR18312.022.028.517891789-7.9
172
Becker CarstenGER19931.524.031.019341934-7.2
173
Bondarenko DmitryRUS19481.521.528.516631663-28.2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal