niedziela, 4 sierpnia 2013

Mamy nową Mistrzynię Europy w szachach - Thanh Trang Hoang !

source: www.belgrade2013.org
Gratulacje dla nowej Mistrzyni Europy.
Cieszy też świetna (z małym niedosytem) postawa Moniki Soćko.

Official page    Games download 
Rk.
NameFEDELOPts. TB1  TB2  TB3  TB4 Rp
1GMHoang Thanh TrangHUN24679.0242173.079.072663
2IMMelia SalomeGEO24288.0245272.577.052601
3IMMkrtchian LilitARM24548.0240470.575.552560
4GMCmilyte ViktorijaLTU24978.0239368.573.552552
5GMKosteniuk AlexandraRUS24898.0239367.071.572552
6IMKhotenashvili BelaGEO25128.0238869.074.562548
7GMSocko MonikaPOL24358.0236065.069.552518
8WGMKashlinskaya AlinaRUS23347.5243369.573.062529
9WGMArabidze MeriGEO23207.5243273.577.552524
10WGMPogonina NatalijaRUS24787.5240768.072.542522
11WGMKovanova BairaRUS23717.5239870.074.552502
12GMMuzychuk AnnaSLO25947.5239369.073.542508
13WGMGirya OlgaRUS24377.5239169.575.052506
14GMStefanova AntoanetaBUL24977.5236265.070.062482
15WGMOzturk KubraTUR22937.5236065.069.062452
16GMCramling PiaSWE25237.5235664.570.052477
17IMJavakhishvili LelaGEO24657.5232459.063.552446
18IMAtalik EkaterinaTUR24307.5231959.063.562439
19IMMilliet SophieFRA23967.5229860.565.052414
20GMArakhamia-Grant KetevanSCO23857.5228059.063.572397
21IMKovalevskaya EkaterinaRUS24077.0242570.575.562503
22WGMDaulyte DeimanteLTU23637.0240369.574.562465
23IMGuramishvili SopikoGEO24217.0238067.072.052463
24GMLagno KaterynaUKR25427.0237968.574.052468
25GMGunina ValentinaRUS25077.0236968.573.572457
26GMDzagnidze NanaGEO25587.0236867.071.562451
27IMGaponenko InnaUKR23937.0234766.570.052427
28GMKosintseva TatianaRUS25287.0233265.070.552424
29IMMatnadze AnaESP24127.0230062.067.552390
30GMZhukova NataliaUKR24717.0229661.566.552379
31IMBodnaruk AnastasiaRUS24407.0229560.065.062387
32IMPaehtz ElisabethGER24547.0224858.562.562335
33WGMGoryachkina AleksandraRUS24016.5241770.075.042457
34WGMZiaziulkina NastassiaBLR23216.5239266.069.542420
35IMKhurtsidze NinoGEO24436.5238467.072.552431
36WGMSchleining ZoyaGER23686.5238264.568.042419
37IMSavina AnastasiaRUS23686.5237467.572.052412
38IMRomanko MarinaRUS23686.5235264.569.542393
39IMPeptan Corina-IsabelaROU24396.5235064.570.042400
40WIMSchut LisaNED22776.5234962.065.062371
41WGMMammadova GulnarAZE23226.5234565.569.552377
42WGMVoicu-Jagodzinsky CarmenROU22966.5232762.066.562363
43WGMZawadzka JolantaPOL23936.5232462.567.042369
44WGMYildiz Betul CemreTUR22876.5232363.066.542349
45IMVega Gutierrez SabrinaESP24026.5232262.567.562371
46WGMKochetkova JuliaSVK23286.5231866.570.032354
47WGMMajdan-Gajewska JoannaPOL23756.5231062.564.562353
48IMMuzychuk MariyaUKR24846.5230363.068.042359
49IMSedina ElenaITA23136.5229863.567.552334
50WGMBatsiashvili NinoGEO24056.5229862.066.552350
51
Ibrahimova SabinaAZE21686.5229659.062.552313
52IMOvod EvgenijaRUS23866.5229160.064.552339
53WGMShadrina TatianaRUS23776.5222557.062.062278
54IMPurtseladze MakaGEO23496.0243469.073.542434
55IMLomineishvili MaiaGEO23516.0241567.572.042419
56WGMCharochkina DariaRUS23266.0237568.573.052376
57WIMOlsarova TerezaCZE22036.0236262.566.052364
58WGMIvakhinova InnaRUS22916.0235565.068.552350
59WGMMakropoulou MarinaGRE22206.0234757.060.042335
60WGMChelushkina IrinaSRB22656.0234663.067.552338
61WGMSandu MihaelaROU22376.0233459.564.042339
62WGMCosma Elena-LuminitaROU23296.0232264.068.052331
63IMGalojan LilitARM23206.0231863.567.542318
64WGMKursova MariaARM23516.0228557.060.042291
65WIMHairapetian AnnaARM22146.0226353.557.552272
66WIMAbdulla KhayalaAZE22416.0226155.058.542272
67WGMMelamed TatjanaGER23846.0225756.560.532268
68WIMMikadze MirandaGEO23146.0223054.058.042243
69WIMFranciskovic BorkaCRO22776.0222255.559.052227
70WIMNikoladze SopioGEO21636.0220355.058.562207
71WGMDolzhikova OlgaNOR22446.0219755.057.542201
72WIMBerke AnaCRO21456.0219452.054.542189
73WIMBalaian AlinaRUS22376.0218954.558.552194
74IMKlinova MashaISR23226.0218453.557.542201
75WGMSrebrnic AnaSLO22036.0216549.552.042168
76WGMMolchanova TatjanaRUS22965.5240466.570.032361
77WIMRakic MarijaSRB22945.5234665.570.052307
78WIMBronnikova ElizavetaRUS22455.5229958.060.052258
79IMGvetadze SofioGEO23415.5229563.568.542272
80WIMTarasova ViktoriyaRUS23005.5228961.566.032258
81WIMStyazhkina AnnaRUS22425.5228159.562.552241
82WGMPapp PetraHUN22765.5227758.061.542240
83WFMCherednichenko ElenaUKR21675.5227354.558.042237
84WIMUmudova NargizAZE22535.5227258.561.042233
85WIMVega Gutierrez BelindaESP21485.5225355.058.532220
86WIMIsgandarova KhayalaTUR22195.5224358.562.042208
87
Martynkova OlenaUKR18515.5224357.562.042209
88
Azimova KarinaRUS20375.5223952.055.042184
89WGMMamedjarova ZeinabAZE22565.5223559.062.042201
90WIMEric JovanaSRB22235.5222857.060.542193
91WGMZakurdjaeva IrinaRUS22915.5221858.061.552188
92WIMBaraeva MarinaRUS21855.5221853.056.522190
93WGMKaps DarjaSLO22355.5221154.057.542178
94WIMDrljevic LjiljaSRB21875.5219454.057.542169
95WGMManakova MariaSRB23515.5218453.555.542172
96WGMBenderac AnaSRB22255.5218450.053.542166
97IMFoisor Cristina-AdelaROU23875.5218255.557.532169
98WFMZarkovic MilaSRB20705.5216352.555.052118
99WFMFolkova MartinaCZE21895.5216252.055.552141
100WFMPetrukhina IrinaRUS21905.5209548.051.552082
101WIMOlsarova KarolinaCZE22465.0232463.067.042245
102WIMPavlidou EkateriniGRE22105.0230959.062.542245
103WGMVidenova IvaBUL23015.0229860.563.042232
104FMStetsko LanitaBLR22095.0229358.563.042229
105WGMBulmaga IrinaROU24035.0228760.064.532239
106WGMVojinovic JovanaSRB23765.0227360.564.042214
107WFMBelenkaya DinaRUS21915.0226756.059.542206
108WGMRogule LauraLAT23295.0224555.560.042188
109WFMKorchagina ViktoriaRUS20685.0223556.059.542167
110WFMShulakova SvetlanaRUS21945.0221155.058.532146
111WFMBatyte DaivaLTU21615.0218254.558.042108
112WIMPetrovic MarijaSRB21045.0217953.056.542100
113
Nonkovic BogdanaSRB20815.0215653.056.052077
114WGMStjazhkina OlgaRUS22435.0214354.555.542080
115
Kruljac PetraCRO20925.0210350.553.042029
116WIMKazimova NarminAZE22084.5229461.064.542201
117WFMNovkovic JuliaAUT21024.5228462.566.032198
118WFMGolubeva OksanaRUS21494.5227855.558.532175
119
Gueci TeaITA20184.5226755.559.042160
120
Utiatskaja IrinaRUS20474.5222955.058.532130
121WFMKhalafova NarminAZE21074.5220653.556.032109
122WIMGavasheli AnaGEO21704.5219153.057.022098
123WIMMakka IouliaGRE21714.5218854.056.542103
124WIMBaraeva IrinaRUS21714.5218751.555.042096
125
Jacimovic SaraBIH19714.5218651.054.532108
126WFMVisanescu Daria-IoanaROU20614.5217553.055.532063
127
Velikic AdelaSRB19924.5216153.056.032026
128
Imeeva AisaRUS20794.5214451.555.042032
129WFMBokuchava MadonaGEO21094.5214352.056.022038
130WGMMamedjarova TurkanAZE22674.5213550.053.522046
131WCMGjergji RozanaALB19174.5213546.550.042039
132
Panic AnastasijaSRB19484.5209845.046.041990
133
Kezele TamaraSRB19944.5207549.052.031977
134
Nikolovska DraganaMKD18484.5207346.047.031965
135
Todorovic VioletaSRB21174.5206447.050.541981
136WFMMiladinovic LenaSRB20834.5206249.550.521963
137WIMDjukic SandraSRB21974.5200943.546.021925
138WCMEgorova AyyynaRUS19914.0221253.056.042054
139WFMCoimbra MargaridaPOR20934.0219151.555.012058
140WFMZivic RadmilaSRB20294.0218851.554.532051
141
Serefidou DespinaGRE19714.0215150.553.531997
142
Kaplan EbruTUR18854.0213948.552.022027
143
Olea LilianaROU19054.0213750.052.042020
144
Injac TeodoraSRB17134.0213146.048.021982
145WCMOliveira Maria InesPOR19784.0211648.051.021965
146
Dizdarevic BarbaraSRB19814.0210747.050.021977
147
Gurcan AytolunTUR17054.0208444.546.521952
148WFMBogumil TatianaRUS20844.0207648.051.021939
149
Milutinovic StefanaSRB20353.5218252.054.522021
150
Blagojevic TijanaMNE20583.5215652.055.021977
151
Bejatovic BojanaMKD20023.5210947.548.531932
152WIMVrabic AnitaSLO21123.5208448.551.021923
153WFMKhropova LarisaRUS19873.5207948.551.531920
154WCMCemhan KardelenTUR20523.5206645.546.531896
155
Ivekovic IvanaCRO18583.5205342.044.531867
156
Rakic TeodoraSRB18623.5204142.045.021847
157
Mahmutbegovic NadinaBIH18003.5201241.543.521861
158
Nestorovic KatarinaSRB14843.5200244.046.521658
159
Korbovljanovic NatasaSRB18773.5200037.538.521826
160
Brankov KristinaSRB19033.5198344.047.021810
161WIMPihajlic AmalijaSRB18823.5193241.542.521763
162
Rudovic AnjaSRB15493.0200939.040.021727
163WFMParamentic MilaSRB19363.0197443.544.511830
164
Sekulovic DusicaSRB18053.0197139.541.511747
165
Milanovic MajaSRB19692.5208545.048.521840
166
Sarjanovic AndjelaSRB16552.5199543.544.511696
167WIMVelickovski-Nejkovic MajaSRB20832.0201645.048.021724
168
Jankovic MilankaSRB16191.0195339.041.511504
169
Tomin KsenijaSRB19260.0037.538.500

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal