czwartek, 1 sierpnia 2013

Wojciech Moranda wygrywa mały Open w Karpaczu (21-30.07.2013)


MTytNazwisko ImięFedELoRanPkt.MBch.Bch.WPro
1GMMoranda, WojciechPOL257025008.538.5050.00842.5
2GMMalaniuk, Vladimir PUKR252925007.538.0050.50636.5
3IMSieciechowicz, MarcinPOL246224007.037.0049.50636.0
4mKlim, KamilPOL236223006.038.5051.00633.0
5kObruśnik, MichałPOL223022006.038.5050.50632.0
6ISikora, RafałPOL186220006.033.0042.00529.5
7k++Siembab, BartoszPOL225822005.539.0051.50530.0
8ILewtak, DominikPOL186320005.533.5041.50425.0
9ISiwoń, ZbigniewPOL178820005.530.5039.00425.0
10I+Grześków, AdrianPOL193021005.037.5049.50428.0
11I+Parol, PawełPOL199521005.036.5044.00428.0
12kPolok, KacperPOL218722005.034.5045.50428.5
13IIJankowiak, TomaszPOL154618005.033.5041.50423.5
14IIŁuczka, SzymonPOL165118005.032.5041.50527.0
15IIPiela, DominikPOL147818005.030.5038.50424.5
16IKmak, WieslawPOL195820004.538.5050.00427.0
17IDwilewicz, AgataPOL150218004.535.0044.00424.5
18IIBernaszuk, KrzysztofPOL157318004.531.5041.50423.0
19IIJankowiak, PiotrPOL154718004.531.0039.00321.0
20IBębnik, MałgorzataPOL155618004.530.0038.50317.0
21IIIKotas, KacperPOL143016004.527.0033.50317.0
22FMBednarek, SylwesterPOL233623004.040.5053.00429.0
23IIMucha, MarekPOL155918004.031.0040.50421.0
24IIAbratański, WojciechPOL130318004.029.5038.00320.0
25IMarszalek, JakubPOL155620004.028.0037.50419.0
26IIPaluch, AndrzejPOL154818004.028.0036.00317.5
27IIPisarski, StanisławPOL018004.028.0035.50319.0
28ISadzikowski, MarianPOL186820004.026.5035.00418.0
29IIIWinkler, MichałPOL128916003.526.5034.50216.0
30IIBazylewicz, ZygmuntPOL145918003.521.5027.50212.0
31I+Sowa, MartynaPOL175119003.029.5036.50216.0
32IIICzerwoński, JakubPOL016003.028.0035.50216.0
33IIDybowski, ArturPOL162718003.027.5035.00316.0
34IIIDybowski, OskarPOL016002.527.5035.00110.5
35IIPyzio, AmeliaPOL132816002.524.5030.5018.5
36IIIKucharska, HelenaPOL014002.025.0032.00113.0
37IVDybowski, RobertPOL014001.521.0027.50010.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za dodanie komentarza. Jeśli nie będzie zawierał wulgaryzmów lub słów obraźliwych zostanie wkrótce opublikowany.
Jurek

Szybki dostęp do około 3000 tysięcy silników szachowych

Niestety, dropbox generuje tak duży ruch, że przez chwilę zawiesili moje konto. W związku z tym będę umieszczał pliki na serwerze rapidu. Trzeba będzie poczekać :( Jeśli ktoś nie chce czekać wystarczy wpłacić przez PayPal równowartość 6$ podać swój adres email a otrzyma dostęp do folderu zawierające wszystkie silniki, które mam w kolekcji. Poniżej przycisk do PayPal